Любі Мавки!
Про наші історії пише міжнародна преса, розказують по телебаченню, а тепер ще і Радіо Культура озвучила наші щоденники Мавок, і вся Україна зможе їх почути.
11 квітня 2026 Окупована Херсонщина, Україна
Знаєте, що мене от прям зараз дратує? Нє, навіть не дратує - бєсіть! Слово «кулічі», ага. Уявіть, і це мене, яка росла в російськомовній сімʼї.
Скажу крамольне: хочеться простого, уютного українського срачу - мастить білком чи шоколадом чи взагалі кольоровим пшоном посипать, як моя бабушка. Хочеться з всіма з корзинкою потусоваться, а не вотето вот все.
Дивлюся ваші фоточки з свободної...
Щоденники Мавок
Жіночий партизанський рух «Зла Мавка» чинить спротив росії на тимчасово окупованних територіях України
25 марта 2025 Крым, окупированная Украина
Когда из Крыма перестанут лететь ракеты по Украине, мне станет легче дышать.
А как быть с профессиональной жизнью? На время войны я не могла сотрудничать с российскими институциями, даже оппозиционными, даже «подпольно антивоенными», меня просто воротит от этой идеи. Какие бы антивоенно настроенные россияне не были, они остаются россиянами. Они заботятся о своей стране и желают ей успехов и добра. А я нет.
Зла я никому не желаю, но и присоединяться к хору «поднимем россиюшку с колен мирно и интернационально» тоже не желаю. Не хочу даже рядом стоять. Их росиюшка, вот пусть сами и поднимают, добры молодцы.
Но доступа к украинской или...
13 березня 2024 Старобільськ Луганська область
Найстрашніше, що відбувається зі звичними людьми в окупації, це те що в них відбирають все, що пов’язано з Україною. Коли просто йдеш вулицями міста, в тебе спокійно можуть відібрати телефон і почати його перевіряти: з ким ти спілкуєшся, що в ньому і чи немає в тебе чогось українського.
Тебе спокійно можуть забрати, якщо ти досі не змінив українські номери на машині, і часто в державних установах роблять зауваження, що ти спілкуєшся «суржиком».
В місті повне беззаконня. Поліція не реагує на звернення мешканців міста. Почала зростати злочинність, особливо грабіжництво. Мені пощастило, що поряд живе сестра і...
28 травня 2025 ТОТ
Нещодавно побачила в новинах, що 67-річну пенсіонерку з Токмаку будуть судити за те, що вона регулярно переводила свої кошти на підтримку Азову.
Одна новина, яку виклали самі росіяни і яка рушить їх пропаганду просто повністю. По перше, старші люди це ж їх цільова «аудиторія» – ну от як так? По друге, в окупації ж залишились тільки ті хто за росію – от як так? Ну і головне, навіть не просто на ЗСУ, а саме на Азов!!!
Зламалась ваша система, недорогі окупанти, здається) Тим часом, я роздрукувала нові стікери (вам ж подобаються, правда?), сьогодні піду їх вішати. Навряд чи їх окупанти покажуть...
